Deprem Yardım
Gündem

Detay Endüstri’nin Çekmeceli Kalıp Rafı Ürün İncelemesi

Detayı Endüstri firması araç içi kabinler, çekmeceli raflar, raf sistemleri üretimleriyle hizmet vermektedir. 50 yıllık tecrübeyle 1984 yılından itibaren Bursa’da hizmet veren Detay Endüstri firması otomobil sektörü, fabrikalar, tersaneler, hastaneler, üniversiteler gibi birçok sektör ve kuruluşa raf sistemleri üretiyor.

Özellikle araçların iç dekorasyonlarına yönelik pratik ve opsiyonel çözümler sunan Detay Endüstri firması müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Detay Endüstri verdiği hizmetler sürecinde müşterilerinin taleplerini ve isteklerine yönelik çözümler sunuyor.

Detay Endüstri firmasının üretmiş olduğu ürünler arasında yer alan çekmeceli kalıp rafı özellikle lojistik firmaları tarafından ve depolama alanlarını kullanan diğer sektör firmaları tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Depolama alanlarında ürünlerinin zarar görmeden güvenli bir şekilde depolanmasını isteyen firmalar Detay Endüstri firmasının üretimleri arasında yer alan çekmeceli raf sistemi uygulamalarını kullanırlar.

Çekmeceli raf sistemleri hizmet alan firmalara yönelik depolama alanında birçok fayda sağlamaktadır. Bu faydalar arasında depo alanlarının verimli, düzenli kullanılması, büyük hacme ve ağırlığa sahip ürünlerin depolanmasına imkân tanıması ve hizmet almak isteyen firmaların belirlemiş olduğu boyutlara göre üretilebilmesi sayılabilir.

Detay Endüstri kalıp rafı sistemleri çekmeceli ve çekmecesiz olarak iki gruba ayrılmaktadır. Çekmeceli raflar yüzde yüz açılımlı ve yüzde altmış açılımlı kalıp rafları olarak ayrılmaktadır.

Çekmeceli kalıp raf sistemleri genel olarak ağır sanayi ve otomotiv sektörü içerisinde sıkça kullanılır. Belirtilen sektörlerde yüksek ağırlıklı ürünlerin depolanmasına yönelik kullanılan %100 açılımlı çekmeceli kalıp rafları kilitlenebilir kapakları, sağlam ve dayanıklı olan yapıları, darbelere ve çizilmelere karşı pürüzsüz yüzeyleriyle ön plana çıkmaktadır.

Yüzde yüz açılımlı çekmeceli kalıp raflarının çekmecelerinde hareketi sağlayan teleskopik raylar bulunmaktadır. Çekmeceli kalıp raflarının yaklaşık olarak ortalama taşıma ağırlığı kapasitesi 1000 kilogramdır. Çekmecelerin kendiliğinden açılmasına engel olması amacıyla basmalı sandal sistem kullanılmaktadır.

Yüzde 65 açılımlı çekmeceli kalıp rafları günümüzde özellikle lojistik, perakende ve toptan ticaret yapan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Yüzde 65 açılımlı çekmeceli kalıp rafları çelikten yapılan malzeme yapılarıyla darbelere ve ağır yüklere karşı yüksek taşıma kapasitesi ve dayanım sağlamaktadır.

Detay Endüstri firmasının hizmet verdiği firmalar depolama alanlarından yüksek verim alarak minimum alandan maksimum verimi sağlayacak şekilde depolama yapabilmektedir.

Detay Endüstri firmasının satışını yaptığı çekmeceli ve çekmecesiz raf sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://www.detayendustri.com/ internet adresini tıklayarak Detay Endüstri firmasının web sitesini ziyaret edebilirler.

Detay Endüstri firmasının web sitesi iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgilerin doldurulması ile ziyaretçiler akıllarına takılan her türlü soruyu sorabilirler.  Detay Endüstri firması iletişim ekibi sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir.

Sizler de raf sistemlerine yönelik hizmetler almak isterseniz Detay Endüstri firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Size Daha iyi bir Hizmet Verebilmemiz için AdBlock Eklentisini Devre Dışı Bırakın..