Deprem Yardım
Gündem

Endüstriyel Polietilen Köpüklerin Özellikleri

DurFoam firması Türkiye’nin en büyük polietilen esaslı yalıtım ürünleri üreticisidir.  Durfoam firması Bursa Akçalar Sanayi bölgesinde 24 bin metrekare kapalı alanda polietilen maddesinden physically cross linked polyethylene foam fiziksel çapraz bağlı polietilen köpük, chemically cross linked polyethylene foam kimyasal çapraz bağlı polietilen köpük, düz bağlı polietilen köpük, kompozit malzemeler olmak üzere farklı kategorilerde yalıtım ürünleri üretmektedir.

Durfoam firması yapmış olduğu polyethylene foam polietilen köpük üretimlerinde ISO 9001 kalite standartlarına uygun çevre dostu yüksek teknolojik üretimler gerçekleştirmektedir.

DurProx fiziksel çapraz bağlı polietilen köpük polietilen ham maddesine elektron demeti işlemi uygulayarak fiziksel özelliklerinin artması ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olması sağlanır. Durfoam firmasından hizmet alan firmaların tercihine göre plaka, rulo, boru, lamineli ve laminesiz olarak üretimi gerçekleştirilir.

DurProx polietilen köpük Pe foam 1 mm kalınlıkta 67 ila 200 kg metreküp yoğunluğa sahip olabilmektedir. 10 ila 100 mm kalınlık içerisinde üretilebilen fiziksel çapraz bağlı polietilen köpükler hizmet alan firmanın tercihine göre istenilen renkte üretimi yapılmaktadır.

DurFoam firmasının ürün kategorisinde yer alan DurSolex kimyasal çapraz bağlı polietilen köpük polietilen hammaddesinin ekstrüde edilerek fırınlama operasyonuyla yüksek fiziksel mekanik özelliklere sahip olması amacıyla üretilmektedir.

DurSolex kimyasal çapraz bağlı polietilen köpük 3 ila 20 mm kalınlıkta 100 kg metreküp yoğunluğa sahiptir. Yanmaz özelliklere sahip olan kimyasal çapraz bağlı polietilen köpük otomotiv sektörü, yapı endüstrisi, beyaz eşya, elektronik üretim sektörü ve ambalaj endüstrisinde yoğunlukla kullanılmaktadır.

Durfoam firmasının ürettiği ürünler arasında yer alan DurPack düz bağlı polietilen köpük diğer çapraz bağlı ürünlere göre daha ekonomik ve kullanım zorluğu düşük olan sektörlere yönelik olarak üretilmektedir. DurPack düz bağlı polietilen köpükler 0,8 ila 20 mm kalınlığında üretilmekte olup 20 ila 25 kg metreküp yoğunluğa sahip olmaktadır. DurPack düz bağlı polietilen köpükler hizmet alan firmaların isteklerine göre plaka, rulo, boru şeklinde üretimi yapılmaktadır.

Durfoam firması üretmiş olduğu polietilen esaslı ürünler sayesinde yüksek dayanıma sahip ısı, nem, sıcaklık gibi yalıtım konularındaki hassas durumlara çözümler üretmektedir. Ülkemizin en büyük polietilen fabrikası olan Durfoam firması polietilene yönelik ithalatın azalmasında ve ülkemizin ihracat rakamlarına önemli anlamda ekonomik katkıda bulunmaktadır.

Durfoam firmasının üretimini yaptığı fiziksel ve kimyasal çapraz bağlı polietilen köpükler hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler  www.durfoam.com internet adresini tıklayarak Durfoam firmasının web sitesine giriş yapabilirler.

Durfoam firmasının web sitesi iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgileri dolduran ziyaretçiler istedikleri soruları sorabilirler. Durfoam firması iletişim bölümü sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir.

Sizler de firmalarınız için çapraz bağlı polietilen köpük üretimlerine yönelik hizmet almak isterseniz Durfoam firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Size Daha iyi bir Hizmet Verebilmemiz için AdBlock Eklentisini Devre Dışı Bırakın..