Deprem Yardım
Gündem

Kedilerin Rutin Veteriner İşlemleri Nelerdir?

Pati Palace veteriner klinikleri hayvan severlerin sahiplendikleri evcil kedilere yönelik verilen sağlık hizmetleri arasında çeşitli rutin muayeneler, sağlık testleri, laboratuvar uygulamaları, aşı uygulamaları, yoğun bakım tedavileri, cerrahi müdahaleler, CR röntgen çekimleri yer almaktadır.

Pati Palace veteriner kliniklerinde evcil kedilerin rutin veteriner işlemlerinde uygulanan genel sağlık durumu kontrolleri sırasında veteriner hekimler kedilerin ağız, kulak, göz ve burun gibi organlarını incelerler. Kedilerin deri ve tüyleri de muayene edilir. Pati Palace veteriner hekimleri kedilerin kalp atışı, solunum hızı ve vücut sıcaklığı gibi vücut sağlık durumlarını ifade eden göstergeleri de incelerler.

Pati Palace veteriner klinikleri kediler yönelik yapılan tedavilerde laboratuvar uygulamaları kedilerin sağlık durumlarının daha detaylı bir şekilde incelenmesini sağlamaktadır. Evcil kedilere yönelik uygulanan testler arasında kan testleri, idrar analizleri ve dışkı testleri yer alır.  Pati Palace veteriner klinikleri tarafından uygulanan bu testler sayesinde kedilerin kan değerleri, böbrek fonksiyonları ve enfeksiyon durumları net bir şekilde ortaya koyulur.

Evcil kedilere yönelik uygulanan rutin veteriner işlemleri arasında belirli periyotlarla uygulanan aşı işlemleri de yer almaktadır. Evcil kedilere yönelik uygulanan karma aşı, Leukemia, Rhinotracheitis, Calici, Panleukopenia aşıları uygulanmaktadır. Pati Palace aşı uygulamalarında aşı zamanı gelen kedilerin sahiplerine hatırlatma yapılarak Pati Palace veteriner kliniğine davet edilmektedir. Rutin veteriner sağlık işlemleri arasında yer alan aşı uygulamaları kedilerin bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesi, enfeksiyonlara ve kan kanserine yönelik koruma sağlaması amacıyla uygulanır.

Pati Palace veteriner klinikleri kedilerin rutin veteriner işlemlerinin yanı sıra, acil durumlara yönelik te sağlık hizmetleri verirler. Kedilerin sağlık durumlarında herhangi bir değişiklik fark edildiğinde veya acil bir durum yaşandığında İstanbul da çeşitli bölgelerde bulunan Pati Palace veteriner kliniklerine başvurulabilir.

Pati Palace veteriner hizmetleri İstanbul genelinde İstinye veteriner hizmetleri vermek amacıyla Pati Palace İstinye veteriner kliniği, Bağlar veteriner hizmetleri vermek amacıyla Pati Palace Bağlar Veteriner kliniği ve son olarak Ferahevler veteriner hizmetleri vermek amacıyla Pati Palace Ferahevler Veteriner kliniği şubeleri ile İstanbul ilinde hayvan dostlarımıza yönelik veterinerlik hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul genelinde hizmet veren Pati Palace veteriner klinikleri evcil kedilerin sağlıklı bir yaşam sürmelerine yönelik veterinerlik hizmetleri verirken ayrıca evcil hayvan sahiplerine de çeşitli danışmanlık hizmetleri sunarak kedilerin sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yönelik sahiplerine bilgilendirme yapmaktadır.

İstanbul genelinde Pati Palace veteriner kliniklerinin hayvan dostlarımıza yönelik uyguladığı veterinerlik hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen hayvan severler https://patipalace.com/ internet adresi üzerinden Pati Palace veteriner hizmetleri web sitesine giriş yapabilirler.

Pati Palace veteriner hizmetleri web sitesinde yer alan iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgiler ziyaretçiler tarafından doldurularak sormak istedikleri soruları sormaları mümkün olacaktır.

Pati Palace veteriner hizmetleri sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir. Sizler de kıymetli hayvan dostlarınız için etkin ve hızlı veteriner hizmetleri almak isterseniz iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Size Daha iyi bir Hizmet Verebilmemiz için AdBlock Eklentisini Devre Dışı Bırakın..