Deprem Yardım
Gündem

Şarj İstasyonları İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözüm

Ekonomik Şarj firması çevreci ve yenilenebilir enerji alanında elektrikli araba şarj istasyonu satışı yapmaktadır. Ekonomik Şarj firması bünyesinde Türkiye genelinde gerçekleştirilen satışlar bir hafta süre içerisinde müşterilere teslim edilmektedir.

Elektrikli Şarj istasyonları doğaya zarar vermeyen yapıları ve uzun vadeli geri dönüş sağlayan yatırımlar açısından kullanıcılarına ve yatırımcılarına avantajlar sağmaktadır.

Ekonomik Şarj firması şarj istasyonu satışı, kurulumu ve satış sonrası müşterilere sunulan teknik hizmetler anlamında müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Ekonomik Şarj firmasının web sitesi üzerinden satışı gerçekleştirilen elektrikli araç şarj istasyonları kredi kartlarına 9 taksit veya peşin ödemelerde %5 indirim imkânı sunularak satılmaktadır.

Ekonomik Şarj firması elektrikli araç akıllı tip şarj istasyonları duvar tipi ve dikili tip olmak üzere 2 model üzerinden satışı gerçekleştiriliyor. İki model de akıllı tip elektrikli araç şarj istasyonu özelliğine sahiptir.

Ekonomik Şarj firması elektrikli araç şarj istasyonları elektrikli aracın dolumu esnasında kullanılan elektriğin miktarını gösteren LCD ekran bulundurmaktadır. Olası arz arza durumlarında veya şarj durumunda LCD ekran farklı renklerde gösterge işareti yaparak uyarı vermektedir.

Elektrikli araç şarj istasyonlarında kullanılan yazılımlar sayesinde şarj edilen araçların kullandığı elektrik miktarını ve araçların şarj istasyonunun da kalma süreleri bağlı oldukları ana bilgisayarlar üzerinden görülebilmektedir.

Elektrikli araç şarj istasyonları tek faz üzerinden 16 amper ve 3 faz üzerinden ise 32 amper güç seviyesine kadar şarj yapabilmektedir.

Ekonomik Şarj firmasının profesyonel teknik ekibi satış, satış sonrası kurulum ve teknik bilgi anlamında müşterilerin her zaman yanında yer almaktadır.

Ekonomik Şarj firması Bursa Nilüfer’de bulunan satış ofisi ve satışı destek ekipleriyle ülke genelinde hizmetler sunmaya devam ediyor.

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti elektrikli araçların ve elektrikli şarj istasyonlarında kullanılan teknolojilerin yaygınlaşması sebebiyle her geçen azalmaktadır. Artan elektrikli araçlar doğal elektrikli araç şarj istasyonlarına yönelik ihtiyacı da artırmaktadır. Elektrikli araç şarj istasyonu fiyatı belirlenirken kullanılan ekipmanların özellikleri, bağlantı ekipmanlarının dayanımı, şarj etme süresi, şarj gücü gibi unsurlar belirleyici olmaktadır.

Dünya’da her geçen gün yaygınlaşan elektrikli araç kullanımının çevre dostu ve düşük maliyetli yapısı ile otomobil dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alması bekleniyor.

Ekonomik Şarj firmasının satışını yaptığı akıllı tip elektrikli araç Şarj istasyonları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://www.ekonomiksarj.com/ internet adresini tıklayarak Ekonomik Şarj firmasının web sitesini ziyaret edebilirler.

Ekonomik Şarj firmasının web sitesi iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgilerin doldurulması ile ziyaretçiler akıllarına takılan her türlü soruyu sorabilirler.  Ekonomik Şarj firması iletişim ekibi sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir. 

Sizler de akıllı tip elektrikli araç Şarj istasyonları sistemlerine yönelik hizmetler almak isterseniz Ekonomik Şarj firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Size Daha iyi bir Hizmet Verebilmemiz için AdBlock Eklentisini Devre Dışı Bırakın..