Deprem Yardım

Valorant Haberleri

Valorant Haberleri Nedir? Riot Games, yıllardır League of Legends’ı alt üst ediyor ve yeni projeler üzerinde çalıştığı biliniyor. Böyle bir proje, çok oyunculu FPS oyunu Valorant’tır. Lansmanın ardından birçok kullanıcı Valorant ile tanıştı. Bazı kullanıcılar çevrimiçi, Valorant nedir? Cesur nasıl oynanır? Sorunuza bir cevap bulmaya mı çalışıyorsunuz? Bu sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.

Riot Games tarafından geliştirilen ve Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) ve Overwatch’a benzerliğiyle dikkat çeken Valorant, tamamen erişilebilir olduktan sonra dünya çapında çevrimiçi oynamaya başladı. Bu gelişmelerden sonra bazı kullanıcılar online oluyor, Valorant Haberleri nedir? Cesur nasıl oynanır? Sorunuza bir cevap bulmaya mı çalışıyorsunuz? Bu sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.

Valorant Haberleri Nedir?

Öncelikle Valorant’ın nasıl bir oyun olduğunu anlatmak istiyorum. Aslında bu oyun kabaca şu şekilde özetlenebilir: %90 Counter-Strike, %10 Overwatch. Her biri beş oyuncudan oluşan iki takımda, bir takım savunma rolünü, diğeri ise hücum rolünü oynar. 30 saniyelik bir satın alma süreci ile başlayan yarışmada, 13’ü turu kazanan tarafından kazanılan iki yarıya bölünmüş 25 tur vardır. Silah, zırh ve yetenek satın aldıktan sonra, saldırganlar hedef noktalara “Spikes” adı verilen cihazları yerleştirmeye çalışırken, savunucular bunu durdurmaya çalıştı. Yarışma formatı ve genel oyun mekanikleri açısından oyuna “Overwatch” lezzetini katan, ağırlıklı olarak “Counter-Strike”ın ayak izlerini takip eden kendi özelliklerine sahip karakterlerdir.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Size Daha iyi bir Hizmet Verebilmemiz için AdBlock Eklentisini Devre Dışı Bırakın..