Deprem Yardım

İletişim

Elitemedya ekibi olarak yerel geliştiricilere yardımcı olmak için buradayız. Yerel geliştiricilerin oyunlarını mobil oyun severlerle buluşturmak ve bilinirliklerini artırmak istiyoruz. Yakın zamanda piyasaya sürülen bir oyununuz varsa veya Elitemedya hizmetlerinde bizimle çalışmak istiyorsanız, daha fazla bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Form bilgisinden daha fazla ayrıntı içeren bir e-posta göndermeniz mi gerekiyor? O zaman size e-posta adresimizi vereceğiz, [at] Elitemedya [nokta] com’u başlatmak için e-posta göndererek de bizimle iletişime geçebilirsiniz. [email protected]

Ama önce dikkat etmeniz gereken şeyler var, başlığınızın açıklayıcı olduğundan emin olun.

Oyun haberleri için link adresini, logosunu, oyunun Türkçe açıklamasını ve oyun ekran görüntüsünü unutmayınız.

  • Ek oyun hakkında ihtiyacımız olan her türlü bilgiyi ekleyiniz.
  • Kendiniz ve işiniz hakkında bile Bilgi ekle.
  • Bu sizi daha iyi tanımamızı sağlar.
  • Açıklama bölümünde, size nasıl yardımcı olabileceğimizi, sitemizde hangi kategoride görünmesini istediğinizi bize bildirin.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen hata, denenmemiş oyunlar göndermeyin. Önce oyunun çalıştığından emin olun! Yazar istekleri için yine de bu formu kullanabilirsiniz. Mobil oyun geliştiricileri ve oyuncuları ekibimizde görmek isteriz! Her zaman klavyesine güvenen ve oynadıkları oyunlar hakkında yazmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. Mobil oyun rehberi veya incelemesi yazmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Size Daha iyi bir Hizmet Verebilmemiz için AdBlock Eklentisini Devre Dışı Bırakın..