Deprem Yardım
Makine

Cnc Makine Şirketleri: Makine Özellikleri ve en verimli donanımları

Cnc Makine Şirketleri nelerdir? Cnc Makina Çeşitleri? Cnc Makinesi fiyatları? Computer Numerical Control(CNC) yani bilgisayar sayılımlı yönetim şeklinde de adlandırılmaktadır. CNC makineleri yani tezgahlar, üzerine monte edilmiş olan bilgisayar aracılığı ile programlama yapılarak otomatik bir işlem yapan bir sistemdir. Cnc makinalarına Buradan Öncel Cnc Makineye Ulaşabilirsiniz.

Cnc Makina Çeşitleri Günümüzde endüstrinin talaşlı imalat adını verdiğimiz bölümü CNC’ nin en yaygın biçimde kullanıldığı alandır. Bugünkü CNC’nin doğmasına da bu alanda karşılaşılan problemlerin sebep olduğu yukarıda açıklanmıştı. Üç eksenli bir freze tezgahı ilk kez 1952 yılında çalıştırıldığında bu tezgah o günkü bazı imalat problemlerinin çözümünü sağladığı için çok mükemmeldi. Söve Makineleri üretimlerinizin hızını ve kapasitesini artırabilecek düzeyde olmadığı taktirde maalesef her zaman borçlu siz çıkacaksınız. Freze tezgahlarına uygulanan bu sistemler daha sonra torna, taşlama vb. takım tezgahlarına da uygulandı. Günümüzde imalatın yapıldığı hemen hemen her alanda CNC kullanılmaktadır.

Cnc Makine Şirketleri

Cnc Makine ŞirketiÖncel Cnc Makine
Cnc Makine Şirketi
Cnc makine firma
Cnc makine firma

Cnc makine firma için fiyatları

CNC EPS STRAFOR KESİM MAKİNESİ$15.000
SÖVE HARÇ KAPLAMA MAKİNESİ$6.800
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ$6.800
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK$19.000
STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ$7.500
HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK$16.000
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ$16.000
KENAR GÖNYELEME MAKİNESİ$9.500
STRAFOR ATIĞI KIRMA MAKİNESİ$6.000
STRAFOR ATIĞI ERİTME MAKİNESİ$11.000
CNC XPS STROPİYER KESİM MAKİNESİ$12.500
CNC ROUTER EPS$15.000
HIZLI SOĞUK KESİM MAKİNESİ$19.000
3D DÖNER TABLA$3.500
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ KALIBI$2.300

Söve makineleri harç karıştırma işlemini yapar. Akrilik harcı karıştırıp kıvama getirmesini sağlayan makinedir.İnsan gücünü arka plana atarak hızlı üretim. Yapılmasını sağlar. Söve kesim makinası içerisinde bulunan Farklı farklı modelleri mevcuttur ONCEL CNC SİTESİNDEN bakabilirsiniz. Ayrıca 3 boyutlu kesim yapmak için okumaya devam ediniz…

3 boyutlu strafor Makinası: straforları 3d keserek şekil vermenizi sağlar. bu straforlar süsleme dış cephe 3d duvar ve tavan süslemesi vb. gibi kullanılabilir. Bu straforları en çok tercih eden işletmeler ise oteller, restoranlar ve kafeler dedir. Bu makineye sahip olmak istiyorsanız. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

Elite Medya Makine Haberlerini Takip ederek çok fazla bilgiye erişebilirsiniz. Sizlere bu kategoride en son güncel haberleri sağlayacaktır. Cnc Makine Şirketleri? Aklınıza takılan herhangi bir soru için bizlere ulaşabilir ve ya yorumlarda soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Bizleri Sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Size Daha iyi bir Hizmet Verebilmemiz için AdBlock Eklentisini Devre Dışı Bırakın..