Deprem Yardım
Bilgisayar

Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulamaları

Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi

Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulamaları, Türkçe fonetik fonksiyonlarına dayalı F klavye. “Sık kullanılan harflerin meşgul parmaklara atanması” ile oluşturulmuştur. 29.934 temel Türkçe kelime tek tek incelenerek harf kullanım sıklıkları tespit edilmiştir. Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimleri Temel Türkçe standart klavye düzenine göre sol el %48.963, sağ el %51.037 oranında çalışabilmektedir. F klavye Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi, F klavye eğitim sitemiz, üyelerin öğretici üye olarak kaydolarak uzaktan çevrimiçi klavye eğitimi vermelerine olanak tanır.

Genel Ağ Üzerinden F Klavye

Genel Ağ Üzerinden F Klavye, Eğitim üyeleri gruplar oluşturabilir. Öğrencileri bir araya ekleyebilir, öğrenci klavyesini ve hız testi çalışmalarını izleyebilir. Çevrimiçi sınavlara girebilir ve sonuçları listeler ve PDF belgeleri olarak indirebilir.

Genel Ağ Üzerinden F Klavye Bu sayfada, öğrenciler metinden konuşmaya etkileşim kurabilir ve çevrimiçi yarışlara katılabilir. Çevrimiçi yarışlar, öğrencilerin bir ganimet sistemi kullanarak sınıfta birbirleriyle rekabet etmelerini sağlar. Ayrıca, F-Klavye veya Hızlı Klavye modüllerindeki tüm kursları tamamlayanlar, tüm kursları tamamlamalarına ilişkin çevrimiçi bir sertifika alacaklardır.

Tüm site gibi, çevrimiçi uzaktan eğitim sistemimiz de tamamen ücretsizdir. 7 Nisan 2007’den bu yana toplam 4.261.706 saat eğitim tamamlandı, 31.101.731’in üzerinde sprint testi tamamlandı. 18.286 kişi F klavyeyi öğrendi. Genel Ağ Üzerinden F Klavye, F klavye eğitimini hızlı bir şekilde öğrenmek için hızlı klavye, klavye hız testi, sesli metin, klavye yarışı vb. birçok seçenek vardır.


Elite Medya Bilgisayar Haberlerini Takip ederek çok fazla bilgiye erişebilirsiniz. Sizlere bu kategoride en son güncel haberleri sağlayacaktır. Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimleri Uygulamaları Aklınıza takılan herhangi bir soru için bizlere ulaşabilir. Yorumlarda soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Bizleri Sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek için tıklayınız.

Ayrıca Youtube kanalımda da bedwarsla alakalı videolar çekiyorum. Abone olup Like Atmayı unutmayınız. Youtube Kanalımın Linki İçin Buraya Tıklayınız

Berat Demirok

Berat Demirok içerik Editörü: Teknoloji ve Oyun Haberleri Alanında Araştırmalar gerçekleştirip Kullanıcılara Özgün ve Doğal Bilgileri Yansıtmaktadır. Berat Demirok Hakkında Daha Fazla içerik Görmek için Sayfayı Aşağıya Kaydırın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Size Daha iyi bir Hizmet Verebilmemiz için AdBlock Eklentisini Devre Dışı Bırakın..