Deprem Yardım
Mobile LegensTeknoloji

Mobile Legends Eylül 2022 Meta Karakterleri

Mobile Legends Eylül 2022 Meta Karakterleri. Öncelikle mobile legends 5vs5 bir moba oyunudur. Moba oyunları çeşitli karakterlerle rakibi keserek para kazandığınız, belirli eşyalar satın alarak daha da güçlendiğiniz bir oyun türüdür. Bu oyunu kazanmak için rakibin ana kulesini kırmanız yeterlidir. Genellikle 1 maç 15 ila 20 dk arasında sürer. 1 karakter çok oynanmaya başladığında bu karakterin gücünü azaltırlar. Buna nerf denir ve az oynanırsa da güçlendirme yaparlarsa buna da buff denir. Bende size Mobile Legends 2022 Eylül Meta Karakterlerini size söyleyeceğim.

1- Yin

Yin, savaşçı bir karakterdir. Ormanda veya exp koridorunda oynanılır. Bu aralar nerf alsa bile yine de oynanmaya devam ediyor çünkü ultisiyle rakibi bir yere hapsediyor ve eğer adc ise düşük canlı olduğu için hemencecik ölüyor. Yani anlayacağınız ulti attığı adamı stunlıyor ve adam daha dokunamadan ölüveriyor. Bu yüzden epik ligi ve üstünde neredeyse her maç banlanıyor. Daha oyuna yeni başladıysanız yin almanızı tavsiye ederim. Çünkü epik liginden önceki liglerde banlama yok. Bu karakterimizin fiyatı ise 32000 savaş puanı.

2- Julian

Julian’da aynı yin gibi exp veya orman oynanılabilir. Bu karakter bir kombo karakteridir ve oyun sonunda hasarı saniye başına 5000 bile olabiliyor. Yine aynı yin gibi kırılgan rakiplere karşı çok iyi oluyor. Fakat tek eksiği karşıda kaçabilen bir karakter varsa o’dur çünkü julian rakipleri stunlasa da rakiplerin kaçma yeteneği varsa bu julian’a biraz sıkıntı olabilir. Bu karakterimizin de fiyatı 32000 savaş puanıdır.


Aynı Zamanda Diğer Bir Haberimiz Olan: OBS Studio Nasıl İndirlir?……. Okuyunuz.


3- Melissa

Bu karakter bir adc yani nişancıdır ve oyun başı hasarı da, oyun sonu hasarıda çok fazladır. Karakteri tam bilmiyorum fakat bu karakter de kendisine bir yardımcı çağırıyor ve rakipleri ezip geçiyor. Yine bu karakterimizin de fiyatı 32000 savaş puanı.

4- Jhonson

Bu karakterimiz arabaya dönüşe bildiği için ani hasar veren karakterlerin yanında çok iş görür. O yüzden odette – johnson, badang – johnson vb. videolar çok karşınıza çıkar. Genellikle bu karakterimiz ilk picklerden banlanır çünkü arabayla çarptığı ölür ve herkes tilt olur. Yine bu karakterimizin de fiyatı 32000 savaş puanı.


Elite Medya mobil oyunlar Haberlerini Takip ederek çok fazla bilgiye erişebilirsiniz. Sizlere bu kategoride en son güncel haberleri sağlayacaktır. Bu konu hakkında Aklınıza takılan herhangi bir soru için bizlere ulaşabilir. Yorumlarda soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Bizleri Sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek için tıklayınız.


Ayrıca Youtube kanalımda da bedwarsla alakalı videolar çekiyorum. Abone olup Like Atmayı unutmayınız. Youtube Kanalımın Linki İçin Buraya Tıklayınız

Berat Demirok

Berat Demirok içerik Editörü: Teknoloji ve Oyun Haberleri Alanında Araştırmalar gerçekleştirip Kullanıcılara Özgün ve Doğal Bilgileri Yansıtmaktadır. Berat Demirok Hakkında Daha Fazla içerik Görmek için Sayfayı Aşağıya Kaydırın...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Size Daha iyi bir Hizmet Verebilmemiz için AdBlock Eklentisini Devre Dışı Bırakın..