Deprem Yardım
Bilgisayar Oyunları

Fifa 11 Klavye Ayarları Nasıl Yapılır?

Fifa 11 Klavye Ayarları Nasıl Yapılır?, Herkesin sık sık karşılaştığı Fifa 2011 tuş ayarı sorunu. Çözünürlüğü ayarlamak, joystick’i (kol) takmak ve çıkarmak, düğme ayarlarını bozar. Fifa 11 Klavye Ayarları Bu soruya yardımcı olur diye klavyemi ve oyun çubuğumu nasıl kurduğumu paylaşayım dedim. İlk önce C:\Program Files\EA Sports\FIFA 11\Game\fifasetup’a gidin ve fifaconfig dosyasını seçin.

Fifa 11 Klavye Ayarları:

S = Pas / Pres
D = Şut
W = Ara Pas / Kaleci Çıkarma
A = Orta Açma
E = Hızlı Koşma
Q = Adam Değiştirme
Z = Oyunda Hareket Yapmak İçin Kullanacağımız Tuş
C = Hareket Yapmada Yardımcı Tuş + Frikik veya Kornerlerde Oyuncuyu Yanınıza Çağırır.

Fifa 2011 Tuş Ayarları:

Y / G / H / J = Joypad’de Sağ Analog olarak Kullandığımız Tuşların Klavye Biçimidir.( Özel Hareketler Bu tuşlarla Yapılabilmektedir. Fifa 2011 Tuş Ayarları İsteğe Bağlı Numpadlerde Değiştirebilirsiniz. )

1 / 2 = Joypad’de Analoglara Tıklamanın Klavye Biçimidir. (Mesela Z + 1 ile Topu bacaklarımızın arasında sektiriyoruz.)

Bu ayarları yaptıktan sonra oyuna girip rahatlıkla klavyenizle oyunu oynayabilirsiniz iyi eğlenceler.

Elite Medya Bilgisayar Oyunları Haberlerini Takip ederek çok fazla bilgiye erişebilirsiniz. Sizlere bu kategoride en son güncel haberleri sağlayacaktır. Fifa 11 Klavye Ayarı Nasıl Yapılır? Aklınıza takılan herhangi bir soru için bizlere ulaşabilir. Yorumlarda soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Bizleri Sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek için tıklayınız.

Ayrıca Youtube kanalımda da bedwarsla alakalı videolar çekiyorum. Abone olup Like Atmayı unutmayınız. Youtube Kanalımın Linki İçin Buraya Tıklayınız

Berat Demirok

Berat Demirok içerik Editörü: Teknoloji ve Oyun Haberleri Alanında Araştırmalar gerçekleştirip Kullanıcılara Özgün ve Doğal Bilgileri Yansıtmaktadır. Berat Demirok Hakkında Daha Fazla içerik Görmek için Sayfayı Aşağıya Kaydırın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Size Daha iyi bir Hizmet Verebilmemiz için AdBlock Eklentisini Devre Dışı Bırakın..