Deprem Yardım
Donanım

Laptop Klavye Tamiri

Laptop Klavye Tamiri yapmanız için gereken ayarlamaları sizlere gösteriyoruz. Laptoplarda klavye bozulduğunda nasıl düzeltebileceğinize dair bu rehber windows simgesi ile ilerleyerek tamiri sunacaktır. İlk olarak windows simgesine sağ tıklıyoruz. Önümüzde açılmış olan sekmede güncelleme ve güvenlik seçeneğini görüyoruz. Ardından Açılan bu sayfada sorunları giderebileceğiniz klavye sekmesini görüyorusunuz. Bu işlemleri uyguladıktan sonra klavye’nizin sorunlarınızı gidermiş olacaksınız. Laptoplarda Klavye tamiri sağlamak bukadar basit ve kolay bir yöntemdir. Mekanik bir arıza olduğunu düşünüyorsanız. Lütfen Bilgisayar tamircinize veya da yeni bir klavye almak için Teknolojik ürünleri satan bir mağazaya gidiniz. Eğer tamirciye yaptırmak istemiyorsanız, kendi elinizde yapmak istiyorsanız youtube’da binlerce hatta on binlerce video aratabilirsiniz. Umarım Klavyenizi düzeltmenizde az da olsa yardımımız dokunmuştur.

Laptop Klavye Tamiri

İlk Olarak Klavyenizin ne şekilde bozulduğuna dair ufak ipuçları araştırmaya başlasanız iyi olur. Bu durumda hangi önlemler alacağınıza dair bilgileri sizlere derledik.

Klavyenize Su veya sıvı bir cisim kaçtıysa; yapmanız gereken, onu sakin bir şekilde kurutmak, pirince yatırmak olacaktır. Sakın ama sakın fön makinesi vs tutum gibi yanlış bilgileri denemeyin, gerekiyorsa servisine veya bir tamirciye götürün.

Teknik Bir Arıza Olduğunu düşünüyorsanız; Servis veya Tamirci

Ledlerin’de Sıkıntı Varsa; Servis veya Tamirci


Elite Medya Donanım Haberlerini Takip ederek çok fazla bilgiye erişebilirsiniz. Sizlere bu kategoride en son güncel haberleri sağlayacaktır. Laptop Klavye Tamiri Aklınıza takılan herhangi bir soru için bizlere ulaşabilir ve ya yorumlarda soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Bizleri Sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek için tıklayınız.

Berat Demirok

Berat Demirok içerik Editörü: Teknoloji ve Oyun Haberleri Alanında Araştırmalar gerçekleştirip Kullanıcılara Özgün ve Doğal Bilgileri Yansıtmaktadır. Berat Demirok Hakkında Daha Fazla içerik Görmek için Sayfayı Aşağıya Kaydırın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Size Daha iyi bir Hizmet Verebilmemiz için AdBlock Eklentisini Devre Dışı Bırakın..